Jana Kramářová

Více o Janě Kramářové

Narodila se na Ukrajině 20. července 1990 ve městě Vinnica. Zde prožila své dětství. V 6 letech se s maminkou přestěhovali do České republiky do vesničky Sehradice. Maminka se stěhovala kvůli práci, která na Ukrajině nebyla. V 6,5 letech začala chodit do české školky a v 7 letech do školy. Své mládí prožila v Luhačovicích. Střední školu obchodu a služeb pak absolvovala ve Vizovicích.

Pořádá přednášky specializující se na problematiku vlasů a vlasové pokožky. Vystupuje na vlasové show na veletrzích a různých akcích, kde dělá účesovou tvorbu. Pravidelně se účastní stáže u předního trichologa Lukáše Rossbacha a vzdělává se na různých školeních v oblasti trendů barev, střihu, účesu, trichologie, aby její služby v salonu byli stále na vysoké úrovni. Má pod sebou tým profesionálních zkušených vlasových specialistů trichologie a kadeřnictví.

O své klienty pečuje od roku 2011, kde jako první salon otevřela v Uherském Brodě pod názvem Kadeřnictví Duha. Pro velký zájem klientů v roce 2018 se rozhodla služby rozšířit v Uherském Hradišti, kde vznikl salon Vlasový Wellness Jana Kramářová.

UpHome