O nás

Jsme Vlasový Wellness v srdci Uherského Hradiště s bohatou historií a s profesionálně školeným a mladým personálem. Naší vizí je dělat Vás nejen krásnými, ale také vnitřně spokojenými a sebevědomými. K nám si přijdete nejen zlepšit svůj účes ale i odpočinout a zpomalit z každodenního shonu, kdy můžete využít naše speciální welness vlasové služby.

Jsme tu ale také i pro ty z Vás, kteří se potýkají s problémy s vlasy a vlasovou pokožkou. Naše služby v oblasti Trichologie se snažíme poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. Solupracujeme s předním českým dermotrichologem s nejdelší praxí v ČR Lukášem Rossbachem (Institut zdravých vlasů Lukáše Rossbacha) pravidelně každým rokem se školíme také ve Španelské Malaze.

Jsme zapojeni i do charitativních činností, jako je například projekt Nové Háro (patronka Lucie Bílá), úzce také spoluprácujeme s dodavateli přírodních profesionálních značek vlasové kosmetiky.

V rámci osvěty pořádáme semináře, přednášky a také nabízíme poradenství jak správně pečovat o vlasy. Naším cílem je Vám pomoci ke zdravé vlasové pokožce a zdravým vlasům.

Dovolte nám se postarat o Vaše Vlasy. Těšíme se na vaši návštěvu v Uherském Hradišti.

UpHome